Botafogo – Sol de America: isännän otteella
Copa Sudamericana
Botafogo – Sol de America
Torstai 30.05 klo 01:15
Copa Sudamericanassa pelataan torstain vastaisena yönä brasilialaisen Botafogon ja paraguaylaisen Sol de American välisen kahinan toinen ottelu. Ottelusarjassa on vain yksi suosikki ja tässä tutkailemme, miten Botafogo lähestyy toista ottelua haettuaan vieraista asioita helpottavan 0-1 voiton. TV välittää Copa Sudamericanan tunnelmat suorina striimeinä.
Botafogo on joukkueista eittämättä laadukkaampi ja se on yksi koko turnauksen suosikeista. Cupin ensimmäisellä kierroksella se selvitti argentiinalaisen Defensa y Justician yhteismaalein 4-0. Esitys ensimmäisessä osaottelussa Asuncionissa oli eheä. Toki Matias Pardon ulosajo helpotti Botafogon urakkaa.
Sol de American avausottelu ei siis ollut helppo, eikä vierasottelustakaan todella ole odotettavissa mitään juhlaa. Joukkueella on ollut vaikeaa myös kotoisessa sarjassa, jonka ensimmäisessä osassa se jäi alempaan keskikastiin. Huomattavaa on, että joukkueen puolustus on ollut Paraguayn pääsarjassa tähän asti huonoin: omiin on mennyt keskimäärin lähes kaksi rysää per ottelu.
Vetosuositus
Tässä lähdetään isäntien kelkkaan. Toki Botafogolla ei ensimmäisen ottelun jälkeen ole tarvetta järjestää mitään maalijuhlia, joten vetosuositusta otetaan hieman matalammalla riskillä: Botafogo voittaa ottelun kertoimella 1,58. Matalalta tuntuva kerroin kattaa kuitenkin riskin.Lunasta paras tarjous in kautta!
Lyö veto otteluun Botafogo – Sol de America ja kohteeseen veto Botafogo voittaa ottelun. Jos Botafogo voittaa ottelun, saat 158 euroa riskittömän 100 euron vedon avulla. Jos ottelu päättyy tasan tai Sol de America voittaa, saat panoksen takaisin 100€ asti. Voit lyödä myös pienemmän riskittömän vedon (min. 10€). Jos et halua lyödä riskitöntä vetoa, voit lunastaa myös 200% talletusbonuksen. Näin saat esimerkiksi 20€ talletuksella heti 60€ pelirahaa. Tallettamalla 100€ saat maksimibonusrahan 200€. Lyö riskitön 100€ veto näin:- Avaa pelitili ja tee talletus.
- Lyö veto riskittömästi 100€ asti.
- Jos vetosi häviää, saat rahat takaisin.
Katso matsi suorana lähetyksenä ilmaiseksi!
TV näyttää laajasti huippu-urheilua. Pääset katsomaan esimerkiksi Copa Sudamericanan ottelut, joten myös tämä ottelu on katsottavissasi ilmaiseksi. Pelitililläsi pitää olla rahaa tai veto lyötynä viimeisen 24h aikana, jotta näet pelit. Kun otat vihjeen talteen, pääset siis heti myös pelin ääreen! MLS:n lisäksi näet myös esimerkiksi La Ligan, Ranskan Ligue 1:n, Championshipin, Serie A:n, Bundesligan ja FA Cupin matseja. Lisäksi esimerkiksi jääkiekon MM-kisat, tennis ja NBA ovat saatavillasi, kun käytät TV:tä. Katso illan peli ja huippu-urheilua ilmaiseksi tästä! Lisätietoa: Riskitön veto tarkoittaa sitä, että saat panoksesi takaisin, jos vetosi häviää. Voit lyödä minkä tahansa suuruisen vedon 10-100€ väliltä. Palautettu panos maksetaan bonusrahana 100€ asti. Lyö vetoa 4x bonuksesi verran ennen rahan nostoa yli 1,4 kertoimella.LUE MYÖS:
- Huuhkajista tuttu hyökkääjä löysi uuden seuran – pian vastassa Cristiano Ronaldo
- KuPS jäi jälleen ilman voittoa – HJK haki pisteen Kuopiosta
- Hämmentävä tilanne – suurseurasta eronnut valmentaja palasikin töihin
- Veikkausliigasta tuttu José Riveiro saanut AIK:n hyvään iskuun – valittiin Allsvenskanin kuukauden valmentajaksi
- Jättisummalla Veikkausliigan jättänyt Ilari Kangasniemi debytoi Leicesterissä
- Otto Ruopille ensimmäinen tehopiste Bundesliigassa
- AC Oulu debytoi loppuunmyydyllä uudella stadionillaan – IF Gnistan oli tyly vieras
- Ville Koski iski ensimmäisen maalinsa La Ligassa
- Palloliitto: Miesten Suomen Cupin finaalia ei keskeytetty sairauskohtausten takia
- Opettaja vaihtoi karttakepin OnlyFansiin ja jalkapalloon – yksi piirre ulkonäössä kiinnitti huomion
- Jättisummalla Veikkausliigan jättänyt Ilari Kangasniemi debytoi Leicesterissä
- Otto Ruopille ensimmäinen tehopiste Bundesliigassa
- Palloliitto: Miesten Suomen Cupin finaalia ei keskeytetty sairauskohtausten takia
- Melkoinen veto: 14-vuotias poika debytoi Ykkösliigassa
- AC Oulu debytoi loppuunmyydyllä uudella stadionillaan – IF Gnistan oli tyly vieras
- 16-vuotias keskikenttäpelaaja loisti Mestarien liigassa – asiantuntijalta hurja vertaus
- Virallista: Tässä on James Rodríguezin uusi seura
- Ville Koski iski ensimmäisen maalinsa La Ligassa
- Opettaja vaihtoi karttakepin OnlyFansiin ja jalkapalloon – yksi piirre ulkonäössä kiinnitti huomion
- Kroaattipelaaja keksi täysin uuden tavan huijata vastustajaa