Olympialaisten 2024 jalkapalloturnaus pelataan Ranskassa 24.7.-10.8. Miesten turnauksessa mukana on 16 maata, ja naisten turnauksessa 12 maata. Maiden oli ilmoitettava 18 pelaajan lopullinen joukkue 3. heinäkuuta mennessä.

Joukkueessa on oltava kaksi maalivahtia. Miesten turnauksessa joukkueissa saa olla kolme yli-ikäistä pelaajaa. Kaikkien muiden pelaajien on oltava 1.1.2001 tai tuon päivän jälkeen syntyneitä.

Lisäksi joukkueet ovat voineet nimetä neljä varapelaajaa, joista joku tai jotkut voidaan nostaa varsinaiseen joukkueeseen, mikäli joku pelaajista loukkaantuu tai sairastuu.

Yli-ikäiset pelaajat on merkitty *-merkillä.

Sisällysluettelo

A-lohko

Ranska

Lopullinen joukkue nimettiin 4.7.2024.

Päävalmentaja: Ranska Thierry Henry

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVGuillaume Restes1920Ranska Toulouse
MVObed Nkambadio2110Ranska Paris
PKiliann Sildillia2230Saksa Freiburg
PAdrien Truffert2230Ranska Rennes
PBradley Locko2220Ranska Brest
PCastello Lukeba2120Saksa Leipzig
PSoungoutou Magassa2010Ranska Monaco
PLoïc Badé*2400Espanja Sevilla
KKDésiré Doué1932Ranska Rennes
KKManu Koné2330Saksa Borussia Mönchengladbach
KKMaghnes Akliouche2220Ranska Monaco
KKEnzo Millot2120Saksa Stuttgart
KKJoris Chotard2210Ranska Montpellier
HRayan Cherki2031Ranska Lyon
HArnaud Kalimuendo2222Ranska Rennes
HJean-Philippe Mateta*2712Englanti Crystal Palace
HAlexandre Lacazette* (C)3310Ranska Lyon
HMichael Olise2210Englanti Crystal Palace

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVThéo De Percin2300Ranska Auxerre
PChrislain Matsima2210Ranska Clermont Foot
KKAndy Diouf2121Ranska Lens
KKLesley Ugochukwu2010Englanti Chelsea

Guinea

Lopullinen joukkue nimettiin 4.7.2024.

Päävalmentaja: Guinea Kaba Diawara

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVMory Keita1850Guinea Sangarédi
MVSoumaïla Sylla2010Ranska Reims
PMohamed Soumah2170Belgia Gent
PMadiou Keita1960Ranska Auxerre
PNaby Oularé2150Turkki Boluspor
PBangaly Cissé2140Guinea Kaloum
PRayane Doucouré2300Ranska Red Star
KKAguibou Camara2361Kreikka Atromitos
KKIlaix Moriba2111Espanja Getafe
KKIssiaga Camara1910Ranska Nice
KKAmadou Diawara*2600Belgia Anderlecht
KKNaby Keïta* (C)2900Saksa Werder Bremen
KKAbdoulaye Touré*3000Ranska Le Havre
HAlgassime Bah2171Kreikka Olympiakos
HOusmane Camara2270Ranska Annecy
HAmadou Diallo1710Ranska Rennes
HAliou Baldé2100Ranska Nice
HHenry Camara1800Italia Atalanta

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVLassana Diakhaby2000Ranska Valenciennes
PChérif Camara2120Guinea Hafia
KKLass Kourouma2000Espanja Levante
HMohamed Chérif Fofana1600Guinea Kaloum

Uusi-Seelanti

Lopullinen joukkue nimettiin 9.7.2024.

Päävalmentaja: Englanti Darren Bazeley

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVAlex Paulsen2240Uusi Seelanti Wellington Phoenix
MVKees Sims2110Ruotsi GAIS
PMichael Boxall*35121Yhdysvallat Minnesota United
PSam Sutton2241Uusi Seelanti Wellington Phoenix
PFinn Surman2040Uusi Seelanti Wellington Phoenix
PLukas Kelly-Heald1930Uusi Seelanti Wellington Phoenix
PMatthew Sheridan2020Uusi Seelanti Wellington Phoenix
PTyler Bindon1900Englanti Reading
KKBen Old2121Uusi Seelanti Wellington Phoenix
KKFin Conchie2020Uusi Seelanti Wellington Phoenix
KKMatthew Garbett2220Alankomaat NAC Breda
KKJoe Bell*2500Norja Viking
KKSarpreet Singh*2500Saksa Hansa Rostock
HBen Waine23108Englanti Plymouth
HJesse Randall2154Uusi Seelanti Wellington Phoenix
HOskar van Hattum2252Uusi Seelanti Wellington Phoenix
HRiley Bidois2236Yhdysvallat Loudoun United
HJay Herdman1921Kanada Vancouver Whitecaps

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVHenry Gray1900Englanti Ipswich
PIsaac Hughes2020Uusi Seelanti Wellington Phoenix
KKLachlan Bayliss2200Uusi Seelanti Newcastle Jets
HLiam Gillion2121Uusi Seelanti Auckland City

Yhdysvallat

Lopullinen joukkue nimettiin 8.7.2024.

Päävalmentaja: Serbia Marko Mitrovic

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVPatrick Schulte2330Yhdysvallat Columbus Crew
MVGabriel Slonina2000Belgia Eupen
PNathan Harriel2371Yhdysvallat Philadelphia Union
PJohn Tolkin2170Yhdysvallat New York Red Bulls
PMaximilian Dietz2260Saksa Greuter Fürth
PCaleb Wiley1950Yhdysvallat Atlanta United
PWalker Zimmerman* (C)3140Yhdysvallat Nashville
PMiles Robinson*2731Yhdysvallat Cincinnati
KKTanner Tessmann22100Italia Venezia
KKDjordje Mihailovic*2591Yhdysvallat Colorado Rapids
KKJack McGlynn2170Yhdysvallat Philadelphia Union
KKGianluca Busio2261Italia Venezia
KKBenjamin Cremaschi1951Yhdysvallat Inter Miami
HPaxten Aaronson2051Alankomaat Vitesse
HDuncan McGuire2351Yhdysvallat Orlando City
HTaylor Booth2340Alankomaat Utrecht
HGriffin Yow2131Belgia Westerlo
HKevin Paredes2120Saksa Wolfsburg

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVJohn Pulskamp2330Yhdysvallat Sporting Kansas City
KKJake Davis2200Yhdysvallat Seattle Sounders
KKJosh Atencio2200Yhdysvallat Seattle Sounders
HJohan Gomez2272Saksa Eintracht Braunschweig

B-lohko

Argentiina

Lopullinen joukkue nimettiin 3.7.2024.

Päävalmentaja: Argentiina Javier Mascherano

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVLeandro Brey21Argentiina Boca Juniors
MVGerónimo Rulli*32Alankomaat Ajax
PBruno Amione22Meksiko Santos Laguna
PMarco Di Cesare22Argentiina Racing
PJoaquín García22Argentiina Vélez Sarsfield
PGonzalo Luján23Argentiina San Lorenzo
PNicolás Otamendi* (C)36Portugali Benfica
PJulio Soler19Argentiina Lanus
KKEzequiel Fernández21Argentiina Boca Juniors
KKSantiago Hezze22Kreikka Olympiakos
KKCristian Medina22Argentiina Boca Juniors
KKKevin Zenón22Argentiina Boca Juniors
HThiago Almada23Yhdysvallat Atlanta United
HJulián Álvarez24Englanti Manchester City
HLucas Beltrán23Italia Fiorentina
HClaudio Echeverri18Argentiina River Plate
HLuciano Gondou23Argentiina Argentinos Juniors
HGiuliano Simeone21Espanja Atlético Madrid

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVFabricio Iacovich22Argentiina Estudiantes
PAarón Quirós22Argentiina Banfield
KKJuan Nardoni21Argentiina Racing Club
KKFederico Redondo21Yhdysvallat Inter Miami

Irak

Alustava 22 pelaajan joukkue nimettiin 26.6.2024.

Päävalmentaja: Irak Radhi Shenaishil

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVKumel Al-Rekabe19100Irak Naft Al-Basra
MVHussein Hassan2170Irak Al-Karkh
MVHassan Abbas2330Irak Amanat Bagdad
PZaid Tahseen23232Irak Al-Talaba
PKarrar Saad23201Irak Al-Talaba
PMustafa Saadoon23172Irak Al-Quwa Al-Jawiya
PAhmed Maknzi22171Irak Erbil
PJosef Al-Imam19170Ruotsi Olympic
PHussein Amer22120Irak Naft Maysan
PSaad Natiq* (C)3080Irak Al-Quwa Al-Jawiya
PHussein Ali2200Alankomaat Heerenveen
KKMuntadher Mohammed23263Iran, Islannin tasavalta Mes Rafsanjan
KKMuntadher Abdul-Amir22241Irak Al-Zawraa
KKKarrar Mohammed Al-Mukhtar22220Irak Al-Talaba
KKNihad Mohammed23170Irak Al-Talaba
KKAli Jasim20139Irak Al-Quwa Al-Jawiya
KKBlnd Hassan20134Alankomaat De Graafschap
KKIbrahim Bayesh*2440Irak Al-Quwa Al-Jawiya
HHussein Abdullah231612Irak Al-Talaba
HRidha Fadhil23166Irak Amanat Bagdad
HAymen Hussein*281411Irak Al-Quwa Al-Jawiya
HYoussef Amyn2000Saksa Eintracht Braunschweig

Marokko

Alustava 22 pelaajan joukkue nimettiin 4.7.2024.

Päävalmentaja: Marokko Tarik Sektioui

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVMohamed Reda Asmama2220Marokko Union de Touarga
MVRachid Ghanimi2310Marokko FUS Rabat
MVMunir Mohamedi*3500Saudi-Arabia Al-Wehda
PZakaria El Ouahdi22133Belgia Genk
PAyman El Wafi20110Sveitsi Lugano
PMehdi Boukamir2080Belgia Charleroi
PAdil Tahif2350Marokko Berkane
PHaytam Manaout2330Marokko Union de Touarga
PAchraf Hakimi*2520Ranska Paris Saint-Germain
PAkram Nakach2210Marokko Union de Touarga
KKOussama Targhalline22101Ranska Le Havre
KKBenjamin Bouchouari22100Ranska Saint-Étienne
KKOussama El Azzouzi2390Italia Bologna
KKAmir Richardson2281Ranska Reims
KKYassine Kechta2271Ranska Le Havre
KKEl Mehdi El Moubarik2340Marokko Raja Casablanca
KKBilal El Khannous2020Belgia Genk
HAbde Ezzalzouli2253Espanja Real Betis
HEl Mehdi Maouhoub2121Marokko Raja Casablanca
HIlias Akhomach2010Espanja Villarreal
HSoufiane Rahimi* (C)2800Yhdistyneet Arabiemiirikunnat Al-Ain
HEliesse Ben Seghir1900Ranska Monaco

Ukraina

Alustava 22 pelaajan joukkue nimettiin 3.7.2024.

Päävalmentaja: Ukraina Ruslan Rotan

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVKiril Fesyun2130Ukraina Shakhtar Donetsk
MVHeorhiy Yermakov2230Ukraina Oleksandriya
MVYakiv Kinareykin2000Ukraina Dnipro-1
POleksandr Martynyuk2251Ukraina Oleksandriya
PIllya Krupskyi1940Ukraina Vorskla Poltava
PYevhen Pavlyuk2140Ukraina Vorskla Poltava
PArseniy Batahov2230Ukraina Zorya Luhansk
PVolodymyr Salyuk2230Ukraina Chornomorets Odesa
POleksiy Sych2310Ukraina Rukh Lviv
PMaksym Talovyerov* (C)2400Itävalta LASK
KKOleh Fedor1961Ukraina Rukh Lviv
KKKyrylo Siheyev2060Ukraina Shkahtar Donetsk
KKMaksym Khlan2152Puola Lechia Gdansk
KKVladyslav Veleten2142Ukraina Kolos Kovalivka
KKValentyn Rubchynskyi2230Ukraina Dnipro-1
KKMykola Mykhaylenko2321Ukraina Dynamo Kiova
KKMaksym Braharu2120Ukraina Dynamo Kiova
KKOleh Ocheretko2110Ukraina Shakhtar Donetsk
KKArtem Shulyanskyi2310Ukraina Oleksandriya
KKDmytro Kryskiv*2300Ukraina Shakhtar Donetsk
HDanylo Sikan2341Ukraina Shakhtar Donetsk
HIhor Krasnopir2140Ukraina Rukh Lviv

C-lohko

Dominikaaninen tasavalta

Alustava 21 pelaajan joukkue nimettiin 28.6.2024.

Päävalmentaja: Espanja Ibai Gómez

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVEnrique Bösl2020Saksa Ingolstadt
MVAnthony Núñez1800Englanti Mansfield
MVXavier Váldez2000Yhdysvallat Houston Dynamo
PJoao Urbáez2140Espanja Leganés
PThomas Jungbauer1830Tšekin tasavalta Dynamo Ceske Budejovice
PFrancisco Marizán1820Alankomaat Volendam
PEdgar Pujol1910Espanja Real Madrid
PJunior Firpo*2700Englanti Leeds
PNelson Lemaire2200Belgia Union Saint-Gilloise
PLuiyi de Lucas* (C)2900Kypros AEL Limassol
KKOmar de la Cruz2260Espanja Peña Deportiva
KKFabian Messina2150Saksa FSV Frankfurt
KKÁngel Montes de Oca2310Dominikaaninen tasavalta Cibao
KKHeinz Mörschel*2600Unkari Újpest
HEdison Azcona2041Yhdysvallat Las Vegas Lights
HJosué Báez2240Dominikaaninen tasavalta O&M
HNowend Lorenzo2140Espanja Osasuna
HRafael Núñez2240Espanja Elche
HJosé de León2010Espanja Deportivo Alavés
HOscar Ureña2110Espanja Leganés
HPeter González2100Espanja Valencia

Egypti

Alustava 22 pelaajan joukkue nimettiin 4.7.2024.

Päävalmentaja: Brasilia Rogério Micale

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVHamza Alaa23Egypti Al-Ahly
MVAli El Gabry23Egypti Ceramica Cleopatra
MVMohamed Seha23Egypti Al-Mokawloon Al-Arab
PAhmed Sayed Abdelnaby22Egypti ZED
PKarim El Debes21EgyptiAl-Ahly
PAhmed Eid23Egypti Al-Masry
POmar Fayed21Serbia Novi Pazar
PMohamed Hamdy21Egypti ENPPI
PMohamed El Maghrabi23Egypti Smouha
PHossam Abdel Maguid23Egypti Zamalek
PMohamed Tarek22Egypti Al-Masry
KKIbrahim Adel23Egypti Pyramids
KKAhmed Atef21Egypti ZED
KKMohamed Elneny* (C)31Englanti Arsenal
KKZiad Kamal23Egypti Zamalek
KKKoka23Egypti Al-Ahly
KKMostafa Saad22Egypti ZED
KKMahmoud Saber22Egypti Pyramids
KKMohamed Shehata23Egypti Zamalek
KKZizo*28Egypti Zamalek
HOsama Faisal23Egypti National Bank of Egypt
HBilal Mazhar20Kreikka Panathinaikos

Espanja

Lopullinen joukkue nimettiin 10.7.2024.

Päävalmentaja: Espanja Santi Denia

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVJoan García2300Espanja Espanyol
MVArnau Tenas2300Ranska Paris Saint-Germain
PEric García2370Espanja Girona
PJuan Miranda*2450Espanja Real Betis
PPau Cubarsí1700Espanja Barcelona
PMiguel Gutiérrez2200Espanja Girona
PJon Pacheco2300Espanja Real Sociedad
PMarc Pubill2100Espanja Almería
KKÁlex Baena2200Espanja Villarreal
KKPablo Barrios2100Espanja Atlético Madrid
KKAdrián Bernabé2300Italia Parma
KKAimar Oroz2200Espanja Osasuna
KKBeñat Turrientes2200Espanja Real Sociedad
HSergio Gómez*2300Englanti Manchester City
HDiego López2200Espanja Valencia
HFermín López2100Espanja Barcelona
HSamu Omorodion2000Espanja Deportivo Alavés
HAbel Ruiz* (C)2400Portugali Braga

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVAlejandro Iturbe2000Espanja Atlético Madrid
PCristhian Mosquera2000Espanja Valencia
PJuanlu Sánchez2000Espanja Sevilla
HSergio Camello2300Espanja Rayo Vallecano

Uzbekistan

Alustava 22 pelaajan joukkue nimettiin 9.7.2024.

Päävalmentaja: Uzbekistan Timur Kapadze

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVVladimir Nazarov22230Uzbekistan Pakhtakor
MVAbduvohid Nematov23230Uzbekistan Nasaf
MVKhamidillo Abdunabiev2180Uzbekistan Olympic Tashkent
PMukhammadkodir Khamraliev23332Uzbekistan Pakhtakor
PSaidazamat Mirsaidov22261Uzbekistan Olympic Tashkent
PIbrokhimkhalil Yuldoshev23200Kazakstan Kairat
PHusniddin Aliqulov*25180Turkki Caykur Rizespor
PAsadbek Rakhimzhonov20140Uzbekistan Olympic Tashkent
PAbdukodir Khusanov2060Ranska Lens
PZafarmurod Abdurakhmatov2140Uzbekistan Nasaf
KKJasurbek Jaloliddinov224411Uzbekistan Neftci Fergana
KKAbdurauf Buriev21330Uzbekistan Olympic Tashkent
KKIbrokhim Ibrokhimov23230Uzbekistan Olympic Tashkent
KKDiyor Kholmatov21202Uzbekistan Pakhtakor
KKUmarali Rakhmonaliev20163Venäjän federaatio Rubin Kazan
KKBekhruz Askarov2140Uzbekistan Pakhtakor
HRuslanbek Jiyanov23373Uzbekistan Navbahor Namangan
HAlisher Odilov223412Uzbekistan Olympic Tashkent
HKhusayin Norchaev223215Uzbekistan Neftci Fergana
HAbbosbek Fayzullaev20143Venäjän federaatio TsSKA Moskova
HOston Urunov*2340Iran, Islannin tasavalta Persepolis
HEldor Shomurodov* (C)2930Italia Cagliari

D-lohko

Israel

Lopullinen joukkue nimettiin 2.7.2024.

Päävalmentaja: Israel Guy Luzon

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVNiv Eliasi2200Israel Hapoel Be’er Sheva
MVDaniel Peretz*2400Saksa Bayern München
PIlay Feingold1900Israel Maccabi Haifa
PSean Goldberg* (C)2800Israel Maccabi Haifa
PNoam Ben Harush1900Israel Maccabi Haifa
POr Israelov1900Israel Maccabi Haifa
PStav Lemkin2100Ukraina Shakhtar Donetsk
PRoy Revivo2100Israel Maccabi Tel Aviv
KKEthan Azoulay2200Israel Maccabi Netanya
KKOmri Gandelman*2400Belgia Gent
KKAyano Preda2200Israel Hapoel Jerusalem
KKIdo Shahar2200Israel Maccabi Tel Aviv
KKAdi Yona2000Israel Beitar Jerusalem
HLiel Abada2200Yhdysvallat Charlotte
HOsher Davida2300Israel Maccabi Tel Aviv
HOscar Gloukh2000Itävalta Salzburg
HElad Madmon2000Israel Maccabi Tel Aviv
HDor Turgeman2000Israel Maccabi Tel Aviv

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVOmer Nir’on2300Israel Maccabi Netanya
PNoam Malmoud2100Israel Hapoel Jerusalem
KKNiv Yehoshua1900Israel Maccabi Petah Tikva
HIdan Gorno1900Israel Maccabi Petah Tikva

Japani

Lopullinen joukkue nimettiin 3.7.2024.

Päävalmentaja: Japani Go Oiwa

#PPPelaajaIkäOMSeura
1MVLeo Kokubo23Portugali Benfica
12MVTaishi Brandon Nozawa21Japani Tokyo
2PRiku Handa22Japani Gamba Osaka
3PRyuya Nishio23Japani Cerezo Osaka
4PHiroki Sekine21Japani Kashiwa Reysol
5PSeiji Kimura22Japani Sagan Tosu
15PKota Takai19Japani Kawasaki Frontale
16PAyumu Ohata23Japani Urawa Red Diamonds
6KKSota Kawasaki22Japani Kyoto Sanga
7KKRihito Yamamoto22Belgia Sint-Truiden
8KKJoel Chima Fujita (C)22Belgia Sint-Truiden
10KKKoki Saito22Alankomaat Sparta Rotterdam
13KKRyotaro Araki22Japani Tokyo
14KKShunsuke Mito21Alankomaat Sparta Rotterdam
9HShota Fujio23Japani Machida Zelvia
11HMao Hosoya22Japani Kashiwa Reysol
17HYu Hirakawa23Japani Machida Zelvia
18HKein Sato22Saksa Werder Bremen

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVMasato Sasaki22Japani Kashiwa Reysol
PKaito Suzuki21Japani Júbilo Iwata
KKKodai Sano20Alankomaat Nijmegen
KKFuki Yamada23Japani Tokyo Verdy

Mali

Lopullinen joukkue nimettiin 8.7.2024.

Päävalmentaja: Mali Alou Badra Diallo

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVLassine Diarra21Ranska Lyon
MVOumar CoulibalyMali Bamako
PIbrahima Cissé23Saksa Schalke
PMohamed CissetYhdysvallat Penn State Nittany Lions
PHamidou Diallo22Portugali Farense
PAhmed Diomandé21Marokko Ittifaq Marrakech
PFodé Doucouré23Ranska Red Star
PMamadou Tounkara22Portugali Vitória de Guimarães
KKMoussa Diakité20Espanja Cádiz
KKSalam Jiddou* (C)24Algeria Sétif
KKColi Saco22Italia Ancona
KKIssouf Sissokho22Ranska Bordeaux
KKBoubacar Traoré22Englanti Wolverhampton
HDemba Diallo*23Turkki Manisa
HBrahima Diarra21Englanti Huddersfield
HThiemoko Diarra21Ranska Châteauroux
HCheickna Doumbia21Yhdistyneet Arabiemiirikunnat Shabab Al-Ahli
HWilson Samaké20Ranska Rennes

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVHassane Sadawie Diarra19Mali Real Bamako
KKMohamadou Lamine Bah22Tunisia Olympique Béja
KKFady Sidiki Coulibaly22Mali Stade Malien
HIssoufi Maïga22Portugali Académico de Viseu

Paraguay

Lopullinen joukkue nimettiin 3.7.2024.

Päävalmentaja: Paraguay Carlos Jara Saguier

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVGatito Fernández*36Brasilia Botafogo
MVRodrigo Frutos21Paraguay Olimpia
PFabián Balbuena*32Venäjän federaatio Dynamo Moskova
PAlexis Cantero21Paraguay Guaraní
PRonaldo Dejesús23Paraguay Cerro Porteño
PGilberto Flores21Paraguay Sportivo Trinidense
PAlan Núñez19Paraguay Cerro Porteño
PDaniel Rivas22Paraguay Nacional
PFernando Román (C)23Paraguay Guaraní
KKDiego Gómez21Yhdysvallat Inter Miami
KKMarcos Gómez22Paraguay Olimpia
KKEnso González19Englanti Wolverhampton
KKFabrizio Peralta21Paraguay Cerro Porteño
KKWílder Viera22Paraguay Cerro Porteño
HMarcelo Fernández22Paraguay Libertad
HDiego González21Italia Lazio
HKevin Parzajuk21Paraguay Olimpia
HMarcelo Pérez23Argentiina Huracán

Varapelaajat

#PPPelaajaIkäOMSeura
MVFacundo Insfrán1Paraguay Olimpia
KKGustavo Caballero22Paraguay Nacional
KKRubén Lezcano20Paraguay Libertad
HTiago Caballero18Paraguay Nacional

LUE MYÖS