Läheskään kaikki halukkaat eivät mahdu tänään stadionille, seuraamaan Suomi-Liechtenstein -ottelua. Yksi omasta lippuongelmastaan ahkerasti tiedotelleista kannattajista on itsekin A-maajoukkueessa 10 ottelua aikoinaan pelannut Timo Furuholm.
FC Inter -kapteeni teki juuri jatkosopimuksen seuransa kanssa, ja ehti liittää tämänkin aiheen uutiseen.
Jos tweetti ei näy voit katsoa sen täältä
Tästä viestistä saattoi jo päätellä, että pitkä lipunmetsästys on päättynyt. Toivon mukaan kärkimiehen äidin koira ei joutunut kaupanteon välineeksi.
32-vuotias tweettasi tänään, että asia on järjestyksessä, eikä aidan yli kiipeämiseen tarvitse turvautua. Pienehkö piikki meni myös Suomen Cup -finaalin yhteydessä ylilyönteihin syyllistynelle järjestyksenvalvontafirmalle.
Jos tweetti ei näy voit katsoa sen täältä
Näin saat 20 vapaapeliä
Et tarvitse omaa talletusta
- Avaa pelitili Kalevala Kasinolle.
- Valitse suosikkipeli Reactoonz ja pelaa 20 vapaapeliä ilman omaa talletusta!
- Lisäksi tarjolla huikea 325€ bonus.